Benbat walizeczka i krzesełko 2w1 Yummigo

Krzesełko turystyczne Benbat jest bardzo lekkie, poręczne i stabilne. Posiada paski mocujące, łatwe w regulacji, którymi przypina się fotelik do oparcia krzesła i siedziska. Ponadto ma trzy punktowy pas bezpieczeństwa. 

Po złożeniu krzesełka pasek mocujący można założyć na ramie, co ułatwia jego przenoszenie (powstaje torba). Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest walizka, do której można spakować potrzebne akcesoria np. do karmienia, chusteczki nawilżone itp. Kolejną zaletą jest to, że dziecko siedzi wyżej, czyli na odpowiedniej wysokości względem stołu. Przewidziany dla dzieci do 20 kg, czyli posłuży na długo, łatwy w utrzymaniu czystości. 

Fotelik nie zajmuje całej powierzchni siedziska, dlatego jeżeli jest ono tapicerowane warto położyć coś pod spód, aby zabezpieczyć siedzisko przed ewentualnym zabrudzeniem (jedzeniem lub piciem). My wykorzystujemy do tego podkład do przewijania. 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z użytkowania tego produktu, zdecydowanie ułatwił nam spożywanie posiłków poza domem. Nie dopatrzyliśmy się wad.

Opublikowano wAkcesoria do karmienia, W podróży