BABY MUKA

Miękkie Gondole BABY MUKA – wygodniejsze rodzicielstwo!

Kompletujesz wyprawkę? Zamierzasz kupić kosz Mojżesza? Mieszkasz w bloku bez windy? A może jesteś świeżo upieczoną Mamą? Czy zdarza Ci się odwiedzać miejsca bez podjazdu dla wózków? Bywa, że nie masz gdzie odłożyć dzidziusia, a potrzebujesz wolne ręce? Odbierasz starsze rodzeństwo z przedszkola, ale nie możesz wjechać wózkiem do środka? Czy może planujesz podróż z dzieckiem?

Jeżeli znane są Tobie te sytuacje, to poznaj idealne rozwiązanie Twoich problemów – Miękką Gondolę marki BABY MUKA.

Z Miękkiej Gondoli można korzystać zarówno w domu jak i na zewnątrz. Miękka Gondola ma podobne zastosowanie, jak kosz Mojżesza, czyli możne służyć przez pierwsze miesiące jako łóżeczko, które bez problemu możesz przenosić razem z niemowlakiem po całym domu. Dziecko, które wyczuwa obecność rodziców podczas drzemki, otulone w przytulnej Miękkiej Gondoli, będzie spało lepiej. Korzyści jakie niesie kosz Mojżesza, to nie wszystko co daje Miękka Gondola.

Z czego zrobiona jest Miękka Gondola BABY MUKA? Czy jest bezpieczna?

Przewagą Miękkiej Gondoli BABY MUKA jest też to, że na zewnątrz wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny wodoodpornej, drukowanej w Polsce, dzięki czemu wilgoć i chłód z podłoża, nie przechodzą do wnętrza, a zabrudzenia można szybko usunąć przecierając powierzchnię wilgotną szmatką.

Wnętrze oraz materac wyłożone są polską satyną bawełnianą, posiadającą certyfikat Oeko Tex®, a usztywnienie ścianek bocznych i materac stanowi poliuretanowa pianka wyprodukowana w Polsce i posiadająca atest higieniczny. Dla zapewnienia doskonałego usztywnienia, na dno Miękkiej Gondoli zastosowano atestowaną płytę pilśniową, również wyprodukowaną w Polsce. Połączenie powyższych materiałów pozwala na wypranie całej Miękkiej Gondoli w pralce.

Dodatkowym elementem jest odpinany daszek oraz przykrycie na nóżki, które chronią przenoszone niemowlę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Wykonane są z tej samej tkaniny poliestrowej i pianki usztywniającej.

Gdzie i kiedy przyda mi się Miękka Gondola?

Bardzo ciekawą formą informowania o zastosowaniu Miękkiej Gondoli są poniższe infografiki:

Najbardziej powszechną formą stosowania Miękkiej Gondoli jest wkładanie jej do wózka, zarówno głębokiego, jak i spacerówki. Z takiego rozwiązania korzystają np. rodzice bliźniaków, którzy pomijają etap wózka głębokiego i na spacer w pierwszych miesiącach życia dziecka stosują miękkie gondole. 

Miękka Gondola przydaje się szczególnie w sytuacjach, gdy wchodząc do jakiegoś miejsca napotykamy schody i brak podjazdu dla wózków, np. do małego osiedlowego sklepiku, biura na piętrze czy do mieszkania znajomych lub gdy po prostu nie możemy wjechać wózkiem, np. do przedszkola. 

W porze deszczowej, szczególnie jesienią i zimą, gdy kółka wózka często się brudzą, musimy zostawić wózek na klatce lub w holu, a niemowlę obudzić i przenieść do domu. W takich sytuacjach idealnie przydaje się włożona do wózka Miękka Gondola.

Jeżeli planujesz podróż z niemowlakiem i nie posiadasz łóżeczka turystycznego, Miękka Gondola sprawdzi się również w tej roli, szczególnie że zmiana miejsca noclegu dla małego dziecka raczej nie  wpływa korzystnie na jego sen, dlatego przyzwyczajenie do Miękkiej Gondoli, ta sama pościel, sprawiają, że dziecko poczuje się bezpieczniej i bardziej komfortowo.

Podczas podróży, Miękka Gondola przyda nam się również na plaży czy na pikniku, gdzie często zabieranie wózka ze sobą kończy się albo męczącym wciąganiem go po piachu lub przenoszeniem samej ciężkiej gondoli od wózka z niemowlęciem w środku. Natomiast Miękka Gondola, posiadająca wygodne uchwyty doskonale ułatwia przemieszczanie się po trudnym terenie.

Pomysłowym rozwiązaniem podczas pakowania się na wyjazd, będzie zastosowanie Miękkiej Gondoli jako walizki podróżnej. Daje to oszczędność miejsca w bagażniku.

Mówiąc o podróży, chcielibyśmy polecić jeszcze jeden produkt marki BABY MUKAPlecak Rodzica.

Wychodząc z dzieckiem z domu, czy to na krótkie wyjście czy też na dłuższy wyjazd, zawsze zabieramy ze sobą bardzo dużo rzeczy, jak pieluszki, chusteczki, ubranka na zmianę, picie, jedzenie i wiele innych. Niestety wiele toreb dostępnych na rynku nie mieszczą wszystkiego co chcielibyśmy wziąć. Poza tym napakowane są bardzo ciężkie, a więc mało wygodne by nosić je na ramieniu.

Polecamy Plecak Rodzica BABY MUKA, ponieważ jest on bardzo pojemny i funkcjonalny. Przede wszystkim nosząc go na plecach mamy wolne ręce i jest nam wygodniej, ale jeżeli tylko chcemy zamienić go w torbę, wystarczy odpiąć szelki plecaka i schować do specjalnej kieszeni. W zestawie są również praktyczne paski do przypinania do rączki wózka. Bardzo fajne jest to, że Miękkie Gondole i Plecaki Rodzica są dostępne w tych samych wzorach.

Kilka słów o marce BABY MUKA

BABY MUKA jest nową marką na rynku dziecięcym, stworzoną od podstaw przez mamę, by dzielić się praktycznymi rozwiązaniami podczas rodzicielstwa. Miękka Gondola to rozwiązanie, które twórczyni marki zastosowała przy swoim drugim dziecku, odbierając starszą córkę ze żłobka – wejście znajdowało się na piętrze i do pokonania było 13 schodów. Konieczność wybudzania i wnoszenia po schodach noworodka skłoniła do stworzenia tzw. „przejściówki” do wózka, by przenieść śpiące dziecko tam, gdzie nie można wjechać wózkiem. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ poza zastosowaniem Miękkiej Gondoli do wózka, przydała się ona w wielu innych sytuacjach, np. na piknikach, plaży czy w kawiarniach.

Specjalnie zaprojektowane produkty, ciekawe nienudne wzory, dopracowane detale i piękna oprawa sprawiają, że marka jest coraz bardziej zauważalna.

Już teraz trwają prace nad kolejnymi produktami ułatwiającymi rodzicielstwo.

Jeżeli ciekawią cię produkty i promocje na temat marki BABY MUKA, wejdź na ich fanpage na www.facebook.com/babymuka lub na stronę internetową www.babymuka.com.

Decydując się na zakup produktów BABY MUKA do dnia 30.11.2018 z kodem polecamydladzieci.pl otrzymasz 10% rabatu!

Opublikowano wBlog